Pokoje


nr 1

Cena od brak danych

liczba osób: 4, powierzchnia: 16m2

Pokój umieszczony na parterze. W pokoju są dwa duże podwójne łóżka, na wyposażeniu szafa ubraniowa, szafka, internet bezprzewodowy. Pokój z własną łazienką (prysznic, umywalka, WC). Do dyspozycji wspólna kuchnia i salon kominkowy z TV. W sezonie wysokim wynajmujemy TYLKO CAŁY DOM.

więcej


nr 3

Cena od brak danych

liczba osób: 2, powierzchnia: 12m2

Pokój umieszczony na piętrze. W pokoju dwa łóżka pojedyncze, które można połączyć. Dodatkowo szafa ubraniowa. Łazienka (wanna, umywalka, WC) dostępna na korytarzu ( na fotografii). Do dyspozycji kuchnia wspólna oraz salon kominkowy. W sezonie wysokim nie wynajmujemy pokoi TYLKO CAŁY DOM.

więcej


nr 4

Cena od brak danych

liczba osób: 3, powierzchnia: 12m2

Pokój umieszczony na piętrze. W pokoju duże podwójne łózko oraz tapczan. Dodatkowo szafa ubraniowa, szafka, TV, internet bezprzewodowy. Łazienka (wanna, umywalka, WC) dostępna na korytarzu ( na fotografii). Do dyspozycji wspólna kuchnia oraz salon kominkowy do spożywania posiłków. W sezonie wysokim nie wynajmujemy pokoi TYLKO CAŁY DOM.

więcej


nr 5

Cena od brak danych

liczba osób: 3, powierzchnia: 12m2

Pokój umieszczony na piętrze. W pokoju duże podwójne łózko oraz tapczan. Dodatkowo szafa ubraniowa, TV i internet bezprzewodowy. Łazienka (wanna, umywalka, WC) dostępna na korytarzu ( na fotografii). Do dyspozycji wspólna kuchnia oraz salon kominkowy do spożywania posiłków. W sezonie wysokim nie wynajmujemy pokoi TYLKO CAŁY DOM.

więcej


cały domek do 10 os.

Cena od 450 PLN

liczba osób: 10, powierzchnia: 70m2

Cały domek dla grupy do 10 os. Maksymalnie 12. W domku są 4 pokoje, 2 łazienki i kuchnia z salonikiem kominkowym. (1,3,4,5 - opisy pokoi). Trzy pokoje mają duże 2 osobowe łóżka oraz tapczan 1 osobowy, a jeden pokój ma dwa łóżka które można połączyć. Kuchnia wyposażona w lodówkę (dużą), czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę elektryczną oraz niezbędne naczynia do samodzielnego przygotowania posiłku. Do dyspozycji w Domku również...

więcej