Domek w Rojach
Domek w Rojach Zakopanem jest położony  w najstarszej dzielnicy miasta, do centrum (900m) - 5 do 7 min na piechotę,  jednocześnie z dala od zgiełku i tętniącego życiem miasta. W pobliżu (400m) wyciąg narciarski Szymoszkowa, oraz kąpielisko geotermalne. Niedaleko Sanktuarium na Krzeptówkach które jako wotum dziękczynne postawione przez górali Ojcu Świętemu. A szlaki turystyczne dosłownie na wyciągniecie ręki.

Domek w Rojach w Zakopanem to stara chałupa góralska odrestaurowana w 2009r wewnątrz pokoje w surowym drewnie zapewnią dobry nastrój i samopoczucie. Wymarzone miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój, oraz dla grupy znajomych, którzy wspólnie chcą spędzić czas pod Tatrami.  W domku są 4 pokoje, 2 łazienki i kuchnia z salonikiem z kominkiem. Trzy pokoje mają duże 2 osobowe łóżka oraz tapczan 1 osobowy, a jeden pokój ma dwa jednoosobowe łóżka. Kuchnia wyposażona w lodówkę (dużą), czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę elektryczną oraz niezbędne naczynia do samodzielnego przygotowania posiłku. Do dyspozycji w Domku również pralka i suszarka. W domku internet bezprzewodowy, rowery, grill uprzyjemnią pobyt Państwa. 
W pobliży (100 m) karczma góralska z wyśmienitym wyżywieniem i góralską muzyką wieczorami. Do wyciągu na Szymoszkową ok 400 m, obok Hotel Merkury z basenami i sauną. Do sklepu spożywczego ok 100m.

Zapraszamy na wirtualny spacer po domku

ZASADY REZERWACJI Domku. 

Aby mieć pewność rezerwacji po uzgodnieniach telefonicznych proszę o opłatę zadatku za pierwszy nocleg przelewem na nr konta w Citi Handlowy SWIFT: CITIPLPX  IBAN: PL    20 1030 0019 0109 8518 0446 3996  na nazwisko Robert Krzysztofiak  10-332 Olsztyn  ul. Chopina 6/7   Po otrzymaniu wpłaty na konto wysyłam potwierdzenie rezerwacji. Pozostała kwota do wys. 1/3 całej sumy uzgodnionej za wynajmowany okres, powinna zostać wpłacona najdalej do 30 dnia przed planowanym pobytem (w przypadku jej braku rezerwacja pomimo wpłaty będzie anulowana). Reszta regulowana jest w dniu przyjazdu. Pobieramy kaucję w wys. 250 do 400 zł (w zależności od ryzyka grupy), która jest rozliczana w dniu wyjazdu

W DOMKU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA. KĄCIK PALACZA NA ZEWNĄTRZ (NA WERANDZIE). 

Dokładne ceny w zakładce cennik.